Je bent niet ingelogd.

Agenda

Wijs op een item voor meer info.
Klik erop voor de volledige itemweergave.

Nieuws

 

Sommige nieuwsberichten zijn alleen zichtbaar als je bent ingelogd als lid van ZTTV.

Door: Rens Boer
Vr 13 jul om 11:36 uur
Floris in actie tijdens de EJK! (update 22-7 12:30)
Floris zal van 15 juli tot en met 24 juli in het Roemeense Cluij namens Nederland meedoen aan de Europese Jeugdkampioenschappen. Ben jij geïnteresseerd in zijn prestaties? Volg dan dit bericht.

Algemene informatie:
Floris zal uitkomen in 4 verschillende categorieën in zijn leeftijdsklasse ‘kadetten’ (onder de 15 jaar):
1. Nederlands team (poulefase met 4 landen en daarna elke plek uitspelen - 4 enkels & 1 dubbel per wedstrijd)
Dit team bestaat uit 4 spelers: Gabrielius Camara, Barry Berben, Milo de Boer en Floris Zur Muhlen. Nederland komt uit in divisie 2. Hoeveel wedstrijden Floris zal spelen zal afhankelijk zijn van de bondscoach.
2. Jongensdubbel (direct knock-out). Samen met Milo de Boer
3. Mixeddubbel (direct knock-out) Samen met Hanna Loncarevic (Kroatië – 51e van Europa)
4. Enkelspel (direct knock-out met eventueel een ‘verliezerstoernooi'). Floris staat 225e van Europa.

Enkeltoernooi:
Zaterdag (21 juli)
09:00 tegen Toni Ramljak (nr 163 van Europa, Bosnië en Herzegovina) - tafel 13 - laatste 128 spelers
4:0: 11-3, 11-4, 11-7 en 11-5 gewonnen

Zondag (22 juli)
12:30 tegen Simon Belik (nr 7 van Europa, Tjechië) - laatste 64 spelers
2-4: 11-13, 9-11, 11-9, 4-11, 11-6, 4-11 verloren

Dubbeltoernooi (jongens, samen met Milo de Boer):
Zaterdag (21 juli) om 18:00 tegen Bessa/Silva (nr17 en nr50 van Europa uit Portugal).
0-3: 7-11, 9-11, 5-11 verloren

Mixedtoernooi (samen met Hanna Loncarevic)
Vrijdag (20 juli) om 18:45 tegen Gonzales/Sanchez (nr 33 en nr 127 van Europa uit Spanje) - tafel 11
0-3: 6-11, 5-11, 9-11 verloren.

Teamtoernooi:
Zondag (15 juli):
13:20 Team – poulefase – wedstrijd 1
Nederland – Georgië (tafel 10) opstelling NL: Barry & Gabrielius
3-0: 3x 3-0 winst (enkel Barry, enkel Gabrielius en dubbel Barry/Gabrielius)

Maandag (16 juli):
11:10 Team – poulefase – wedstrijd 2
Nederland – Wales (tafel 10) opstelling NL: Barry & Gabrielius
3-1: 2x winst Barry (3-1, 3-0), dubbel (3-1) en verlies Gabrielius (2-3)

17:30 Team – poulefase – wedstrijd 3
Wit-Rusland – Nederland (tafel 7)
3-0: Barry (3-2), Gabrielius (3-1) en het dubbel (3-2)

Dinsdag (17 juli):
09:00 Team - playoff om laatste 16 te bereiken
Zwitserland (nr 4 uit een divisie 1 poule) - Nederland (nr 1 uit een divisie 2 poule) tafel 5
3-0 (!): Gabrielius (3-2 tegen nr49 van Europa), Barry (3-1) en dubbel (3-2)

15:10 Team - wedstrijd voor plek 1-16 - tafel 14
Nederland - Polen (nr 1 van een divisie 1 poule, met de nr1 van Europa)
0-3: Barry (1-3), Gabrielius (0-3) en dubbel (1-3)

Woensdag (18 juli):
11:10 Team - wedstrijd voor plek 9-16
Nederland - Tsjechië (met de nr10 en 34 van Europa)
2-3: Barry (3-2, 1-3), Gabrielius (1-3, 2-3) en dubbel (3-2)

17:20 Team - wedstrijd voor plek 13-16
Nederland - Roemenië (gastland)
1-3: Barry (0-3, 1-3), Gabrielius (3-1) en dubbel (1-3)

Donderdag (19 juli)
13:00 Team - wedstrijd voor plek 15-16
Nederland - Zweden
2-3: Gabi (3-2 tegen nr16 van Europa!, 2-3), Barry (3-1, 0-3) en dubbel (2-3)

*van tafel 1 en 2 zal een livestream beschikbaar zijn.



Toon alle actuele algemene nieuwsberichten